Депутат ЛМР від фракції ВО «Свобода» Л." />  Депутат ЛМР від фракції ВО «Свобода» Л.">  Депутат ЛМР від фракції ВО «Свобода» Л." />

Від львівського мера вимагають вгамувати росіян

logo
Від львівського мера вимагають вгамувати росіян - главная фотография

 Депутат ЛМР від фракції ВО «Свобода» Л. Василишин заявила,що Росія планує висадити у Львові проплачений московський десант для викладання російської мови, літератури, історії, зорієнтовані на московські державні плани.
 Вона пояснила, що до комісії освіти ЛМР звернулися освітяни та працівники культури, обурені безсоромною московською пропагандистською війною та не правовим втручанням Росії у внутрішні справи України.
 Як повідомила депутат, Росія планує серйозну реформу: за допомогою фонду «Рускій мір» оперативно відкриває по всій країні проросійські центри. Мета цих центрів також змінити навчальні плани і програми у вишах, школах, дитсадках. 
 «По всій Україні організовуються масштабні заходи з пропаганди полікультурності, запроваджуються авторитарні методи нав’язування чужої для української держави культури та традицій», – каже Василишин.
 Тож ключовою вимогою до мера Львова стала вимога не допустити створення центрів з пропаганди російської мови на території міста.

Оставить свой комментарий: