Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2012 році Року УПА." />  Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2012 році Року УПА.">  Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2012 році Року УПА." />

Львівський губернатор прийнявся готуватися до річниці УПА

logo
Львівський губернатор прийнявся готуватися до річниці УПА - главная фотография

 Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2012 році Року УПА. Про це повідомила прес-служба ОДА. 
 Під час засідання керівник області акцентував увагу на важливості проведення на належному рівні різних освітніх заходів, пов’язаних із відзначенням річниці створення УПА,
 Зокрема, Михайло Костюк запропонував провести конкурс на кращий учнівський лекторій, присвячений історії УПА. 
 «Важливо, аби діти знали які саме події, пов’язані із Українською Повстанською Армією, відбувалися на їх території. Учні мають спілкуватись із ще живими свідками цих подій – запрошувати їх на відкриті уроки тощо. І такі знання слід стимулювати – провести конкурс на кращий учнівський лекторій, переможців якого гідно відзначити», - наголосив Михайло Костюк.
 Зазначимо, що в підготовці до річниці планують активно залучати школярів Львівщини спільно з пластунами та представниками різних молодіжних громадських організацій.

Оставить свой комментарий: