Львівські освітяни завдали збитків на 3,4 млн. гривень

logo
Львівські освітяни завдали збитків на 3,4 млн. гривень - главная фотография

Прокуратурою Львівської області порушена кримінальна справа проти заступника голови однієї з районних державних адміністрацій, а також головного бухгалтера приватного підприємства. Цікаво, що це не поодинокі випадки зловживань в Львівському управлінні освіти. Загальна сума збитків, які виявила прокуратура становлять 3,4 млн. гривень. Зокрема, дії службових осіб однієї із спеціалізованих загальноосвітніх шкіл призвели до незаконної розтрати майже 300 тис. грн. бюджетних коштів. У кримінальній справі, порушеній прокуратурою Львова за вказаним фактом, триває слідство.
Крім цього, як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, виявлено махінації бухгалтера ще однієї львівської школи, яка незаконно одержала на власний рахунок 598 000 грн. Для цього вона вносила до відповідних фінансових документів завідомо недостовірні дані про суми нарахованої заробітної плати працівникам навчального закладу.
Кримінальну справу стосовно останньої порушено за службове підроблення та зловживання службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки. За першою статтею освітянину загрожує від двох до п'яти років тюрми, а за друге - від трьох до шести років позбавлення волі.

Оставить свой комментарий: