Заступником прокурора Львівської області призначено Романа Вацьківського. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури Львівської області." />  Заступником прокурора Львівської області призначено Романа Вацьківського. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури Львівської області.">  Заступником прокурора Львівської області призначено Романа Вацьківського. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури Львівської області." />

У Львівського прокурора новий заступник

logo
У Львівського прокурора новий заступник - главная фотография

 Заступником прокурора Львівської області призначено Романа Вацьківського. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури Львівської області. Нового заступника прокурора Львівщини призначено наказом Генпрокурора України від 4 липня 2012 року. 
 Нагадаємо, раніше Ігоря Ліуша було звільнено з посади заступника прокурора Львівської області і 7 червня призначено начальником відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Львівської області. 
 Окрім новопризначеного, прокурор Львівської області має ще 4 заступників.

Оставить свой комментарий: