Проїзд у маршрутках Львова фактично подорожчав вдвічі, оскільки трансферні квитки у радіальних маршрутах, які скасували лише на час «Євро-2012», не відновили." />  Проїзд у маршрутках Львова фактично подорожчав вдвічі, оскільки трансферні квитки у радіальних маршрутах, які скасували лише на час «Євро-2012», не відновили.">  Проїзд у маршрутках Львова фактично подорожчав вдвічі, оскільки трансферні квитки у радіальних маршрутах, які скасували лише на час «Євро-2012», не відновили." />

Після Євро у Львові фактично подорожчав проїзд

logo
Після Євро у Львові фактично подорожчав проїзд - главная фотография

 Проїзд у маршрутках Львова фактично подорожчав вдвічі, оскільки трансферні квитки у радіальних маршрутах, які скасували лише на час «Євро-2012», не відновили.
 Нагадаємо, що трансферні квитки скасували тільки на час Єврочемпіонату. Оскільки через фан-зону під Оперним кінцеві зупинки змінено і радіальні маршрути розірвано, то й трансферні квитки не доцільні, кажуть посадовці. Але трансферні квитки після «Євро» так і не відновили. Пасажирам доводиться витрачати вдвічі більше грошей на проїзд. Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Микола Жук, трансферні квитки ще не скасовували остаточно. Наразі проводиться аналіз пасажиропотоку, щоб визначити, чи знову дозволяти безкоштовну пересадку пасажирів чи ні.
 Зазначимо, що з трансферними квитками можна було пересідати з одного автобуса на інший і при цьому не доплачувати. Тепер потрібно платити чотири гривні, аби дістатися через центр з одного кінця міста в інший.

Оставить свой комментарий: