У Львові УГКЦ спільно з Благодійним фондом «Спільнота Золотого Віку» за благословенням Архієпископа і Митрополита Львівського Ігоря відкриває центр «Якір», який д" />  У Львові УГКЦ спільно з Благодійним фондом «Спільнота Золотого Віку» за благословенням Архієпископа і Митрополита Львівського Ігоря відкриває центр «Якір», який д">  У Львові УГКЦ спільно з Благодійним фондом «Спільнота Золотого Віку» за благословенням Архієпископа і Митрополита Львівського Ігоря відкриває центр «Якір», який д" />

У Львові створюють центр допомоги постраждалим від сект

logo
У Львові створюють центр допомоги постраждалим від сект - главная фотография

 У Львові УГКЦ спільно з Благодійним фондом «Спільнота Золотого Віку» за благословенням Архієпископа і Митрополита Львівського Ігоря відкриває центр «Якір», який допомагатиме людям, що постраждали від сект та псевдорелігійних рухів. Свою роботу він розпочне роботу вже 12 липня.
 «Люди, які мають проблеми з псевдорелігійними угрупуваннями, часто не мають куди звернутися. Після останніх публікацій в ЗМІ багато людей звернулися до Церкви з воланнями допомогти», – повідомив отець Орест Вільчинський, який досліджував діяльність так званих «підгорецьких отців», або ж секти Догнала.
 Дуже часто, з його слів, люди, які залишили секту, потребують ресоціалізації, з ними мають працювати команди фахівців.
Владика Венедикт своєю чергою наголосив, що завданням такого центру є донести до людей повну інформацію про діяльність псевдорелігійних організацій.
 Нагадаємо, єпископи Римо-католицької та Греко-католицької церкви видали спільне звернення щодо небезпечних явищ у духовному житті України. Зокрема звернулися до органів державної влади з вимогою не дозволяти секті Догнала зловживати ім’ям Католицької церкви та вжити відповідних заходів щодо припинення діяльності цієї секти.

Оставить свой комментарий: