Львівська міська рада заявила про намір обмежити вживання російської мови і вже готує відповідний законопроект." />  Львівська міська рада заявила про намір обмежити вживання російської мови і вже готує відповідний законопроект.">  Львівська міська рада заявила про намір обмежити вживання російської мови і вже готує відповідний законопроект." />

На Львівщині для російської мови введуть комендантський час

logo
На Львівщині для російської мови введуть комендантський час - главная фотография

 Львівська міська рада заявила про намір обмежити вживання російської мови і вже готує відповідний законопроект. Про це повідомив міський голова Львова - Андрій Садовий. Згідно з новим законопроектом, визначені “мовним” законом регіональні мови, і зокрема російську, можна буде вживати лише після 22 години ночі і до 8 ранку. 
 «У нас вже є досвід протистояння пагубним для української нації явищам. Минулого року в рамках боротьби з алкоголізмом ми заборонили продаж алкогольних виробів у темну пору доби – тобто тоді, коли алкоголізм найбільше процвітав. А тепер таким же способом ми заборонимо вживання регіональних мов (де-факто російської) у світлу пору доби. І оскільки всі офіційні структури працюють вдень, закон Колесніченка-Ківалова у Львові залишиться лише на папері»
 Зазначимо, що закон може розповсюджуватися на всю території країни. Яким чином Садовий хоче обмежити російську мову саме на Львівщині залишилося таємницею.

Оставить свой комментарий: