Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк та усі його заступники підписали спільного листа, в якому висловили свою позицію щодо мовного питання." />  Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк та усі його заступники підписали спільного листа, в якому висловили свою позицію щодо мовного питання.">  Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк та усі його заступники підписали спільного листа, в якому висловили свою позицію щодо мовного питання." />

Команда губернатора Львівщини в мовному питанні довіряє Президенту

logo
Команда губернатора Львівщини в мовному питанні довіряє Президенту - главная фотография

 Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк та усі його заступники підписали спільного листа, в якому висловили свою позицію щодо мовного питання. Підписаний лист представники облдержадміністрації передали мітингувальникам. В листі не значиться чіткої позиції щодо підписання чи непідписання мовного законопроекту, найвищі чиновники ЛОДА фактично відмовились від підписаних напередодні заяв. Нагадаємо, що тоді заступники голови ЛОДА (усі окрім Володимира Губицького) підтримали позицію протестувальників -- Президент Віктор Янукович має ветувати мовний закон.
 Водночас напередодні в ефірі 5 каналу голова Львівської ОДА Михайло Костюк на чітке запитання журналістів так і не висловив своєї мовної позиції.
Тепер же в листі значиться повна підтримка рішення Президента, як гаранта Конституції, який би вибір він не зробив.

Оставить свой комментарий: