Президент Віктор Янукович нагородив низку чиновників та організаторів футбольного чемпіонату Євро-2012 за успішне проведення футбольного свята." />  Президент Віктор Янукович нагородив низку чиновників та організаторів футбольного чемпіонату Євро-2012 за успішне проведення футбольного свята.">  Президент Віктор Янукович нагородив низку чиновників та організаторів футбольного чемпіонату Євро-2012 за успішне проведення футбольного свята." />

Президент проігнорував львівського мера

logo
Президент проігнорував львівського мера - главная фотография

 Президент Віктор Янукович нагородив низку чиновників та організаторів футбольного чемпіонату Євро-2012 за успішне проведення футбольного свята. Згідно з указом голови держави, орденами Ярослава Мудрого V ступеня нагороджено главу КМДА Олександра Попова і депутата Верховної Ради Сергія Осику (позафракційний).
Крім того, орденами «За заслуги» І ступеня нагороджені голова Харківської ОДА Михайло Добкін, віце-прем´єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесников і ряд інших діячів, які брали участь у підготовці та проведенні Євро-2012.
 «За значний особистий внесок у підготовку та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, успішну реалізацію інфраструктурних проектів, забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час турніру, підвищення міжнародного авторитету Української держави, високий професіоналізм», - наголошується в указі Президента .
 Що цікаво, серед нагороджених є голова Львівської ОДА Михайло Костюк, однак немає міського голови Львова Андрія Садового. І це при тому, що провідні іноземні та українські ЗМІ назвали Львів найкраще підготовленим містом до чемпіонату.

Оставить свой комментарий: