На Стовпі ганьби в центрі Львова з’явилися перші імена, повідомляє рух «Чесно»." />  На Стовпі ганьби в центрі Львова з’явилися перші імена, повідомляє рух «Чесно».">  На Стовпі ганьби в центрі Львова з’явилися перші імена, повідомляє рух «Чесно»." />

Нардепів від Львівщини повісили на стовп ганьби

logo
Нардепів від Львівщини повісили на стовп ганьби - главная фотография

 На Стовпі ганьби в центрі Львова з’явилися перші імена, повідомляє рух «Чесно». Ще до офіційного оприлюднення результатів люстрації кандидатів в парламентарі за критеріями «Чесно», львівський осередок організації вивісив на «Стовпі ганьби» список депутатів, які 3 липня підтримали одіозний проект Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка «Про засади державної мовної політики». «Чесно у Львові» вважає цей законопроект маніпулятивним, антиукраїнським і таким, що сприяє політичній нестабільності, поляризації суспільства та посиленню державного розколу. 
 «Особисте голосування – один з критеріїв руху «Чесно». Депутати, які підтримали цей законопроект, надалі закріплюють в головах людей норму, що закони можна приймати без особистої участі депутатів, голосуючи чужими картками. Таким чином, нам нав’язують недемократичні правила гри, втягують суспільство в брудні політичні ігри», - зазначила Оксана Дащаківська, виконавчий директор ЛОГО КВУ, співкоординатор руху «Чесно».
 Нагадаємо, громадянський рух «Чесно» - це доброчинна громадська ініціатива, мета якої забезпечити нову якість української політики шляхом активізації суспільства і очищення майбутнього парламенту від недостойних депутатів. Символ кампанії – часник - засіб дезінфекції та боротьби з нечистою силою.

Оставить свой комментарий: