CNN вважає, що своїм багатством і зовнішнім виглядом Львів зобов'язаний своєму вигідному географічному положенню." />  CNN вважає, що своїм багатством і зовнішнім виглядом Львів зобов'язаний своєму вигідному географічному положенню.">  CNN вважає, що своїм багатством і зовнішнім виглядом Львів зобов'язаний своєму вигідному географічному положенню." />

Провідний американський телеканал назвав Львів українською гордістю

logo
Провідний американський телеканал назвав Львів українською гордістю - главная фотография

 CNN вважає, що своїм багатством і зовнішнім виглядом Львів зобов'язаний своєму вигідному географічному положенню. В сюжеті телеканалу йдеться про те, що архітектура міста вистояла, незважаючи на всі вітри "кривавої історії", які дули в цьому місті протягом століть. Місто пережило правління Австро-Угорщини і радянську окупацію.
 "З його мостовими, дивовижною архітектурою, відмінною кавою, щойно звареним шоколадом і таким відмінним пивом ... це місто, яке виглядає, пахне і має смак ласого шматочка Європи. Це Львів в західній Україні", - йдеться в сюжеті CNN.
 Розповідається і про місцеві підприємців, що зуміли налагодити бізнес в середині 90-х, і про великий економічний потенціал міста в цілому.

Оставить свой комментарий: