Голова Львівської обласної державної адміністрації оприлюднив свою заяву щодо мовного законопроекту." />  Голова Львівської обласної державної адміністрації оприлюднив свою заяву щодо мовного законопроекту.">  Голова Львівської обласної державної адміністрації оприлюднив свою заяву щодо мовного законопроекту." />

Українську мову губернатор Львівщини увібрав з молоком матері

logo
Українську мову губернатор Львівщини увібрав з молоком матері - главная фотография

 Голова Львівської обласної державної адміністрації оприлюднив свою заяву щодо мовного законопроекту. Сам він в цей час перебуває у відрядженні, тож вирішив спілкуватися з опозиціонерами, що мітингують у Львові, саме через такі послання.
 Текст заяви подаємо у повному обсязі:
 «Свій мовний вибір я зробив, увібравши його з молоком матері. Впродовж усього свого життя я і моя родина є відданими носіями рідної мови. Це свята і непохитна цінність.
 Прошу замислитись над тим, як нині кожен з нас шанує і плекає цю цінність. Чи все ми зробили для того, щоб наша рідна мова стала мовою всіх українців, щоб вона єднала нас усіх та достойно утверджувалася серед мов інших народів?
 В цей непростий час – коли нація проходить чергове випробування – найбільшою цінністю є її безумовна єдність. Прошу Бога про укріплення єдності українського народу та цілісності нашої держави.
Тому закликаю всіх громадян краю до взаємоповаги і толерантності.
 Шановні краяни! Переконаний, що рівень Вашої толерантності має бути рівним до гідності рідної мови.
 Перебуваючи у відрядженні, маю велику надію на те, що моє слово буде почутим».
 Що цікаво, губернатор призначений на цю посаду Президентом України та є членом Партії «Відродження» - дітища покійного міністра Кирпи. Та незважаючи на це, раніше Костюк заявляв, що «є членом владної команди, членом команди президента". Тож ця заява, певно, не врахувала командний дух.

Оставить свой комментарий: