У Львові розглядають можливість підвищення плати за проїзд у міському автобусному транспорті." />  У Львові розглядають можливість підвищення плати за проїзд у міському автобусному транспорті.">  У Львові розглядають можливість підвищення плати за проїзд у міському автобусному транспорті." />

Львівські маршрутки подорожчають

logo
Львівські маршрутки подорожчають - главная фотография

 У Львові розглядають можливість підвищення плати за проїзд у міському автобусному транспорті. Як зазначили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, надійшло звернення від перевізників м. Львова про збільшення тарифу на перевезення у міських автобусних маршрутах. Зараз триває перевірка наданої інформації щодо розрахунків вартості проїзду.
 «Перші розрахунки щодо підвищення вартості проїзду перевізники надавали ще в травні. Постанова передбачає процедуру розрахунку вартості проїзду, зокрема: вартість проїзду переглядається, якщо один з компонентів собівартості підвищується більше, ніж на 10%. Тобто, якщо взяти той час, коли вартість проїзду була встановлена 2 грн, навіть паливо, як один з основних елементів собівартості перевезень, підвищився більше, ніж на 10% з того часу, тому автоматично мали б переглянути тариф на перевезення», – розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Андрій Білоус.
 Слід зазначити, що Львів залишився чи не єдиним обласним центром, де перевезення здійснюються за тарифом 2 грн. Наприклад, у Чернівцях, які за населенням та відстанями, є меншими, ніж Львів, вже більш, ніж півроку в громадському транспорті діє тариф 2,5 грн.

Оставить свой комментарий: