У Львівській обласній раді відбулося засідання робочої групи зі збереження культурних цінностей, зібраних екс-директором Львівської національної галереї мистецтв " />  У Львівській обласній раді відбулося засідання робочої групи зі збереження культурних цінностей, зібраних екс-директором Львівської національної галереї мистецтв ">  У Львівській обласній раді відбулося засідання робочої групи зі збереження культурних цінностей, зібраних екс-директором Львівської національної галереї мистецтв " />

Доньку Возницького пропонують на посаду директора Львівської галереї мистецтв

logo
Доньку Возницького пропонують на посаду директора Львівської галереї мистецтв - главная фотография

 У Львівській обласній раді відбулося засідання робочої групи зі збереження культурних цінностей, зібраних екс-директором Львівської національної галереї мистецтв Борисом Возницьким. На засіданні також обговорили і запропонували кандидатуру на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв, а також делегування представників робочої групи на виїзне засідання Музейної ради, яке відбудеться 3 липня у Львові. Члени робочої групи одноголосно підтримали кандидатуру Лариси Борисівни Разінкової-Возницької на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв і вирішили скерувати свою пропозицію на адресу Міністерства культури.
 Нагадаємо, що напередодні працівники Львівської національної галереї мистецтв скерували лист-звернення до Міністерства культури з проханням призначити на посаду директора галереї хранителя фондів Ігоря Хомина. Лист підписали зо два десятки працівників галереї, зокрема, науковці та реставратори. Ігор Хомин працює у галереї з 1975 року. Свого часу Борис Возницький поставив його у кадровий резерв на заміщення посади директора галереї.

Оставить свой комментарий: