Посада головного медика Львівщини має бути представлена на рівні заступника голови Львівської ОДА." />  Посада головного медика Львівщини має бути представлена на рівні заступника голови Львівської ОДА.">  Посада головного медика Львівщини має бути представлена на рівні заступника голови Львівської ОДА." />

Львівський губернатор хоче нового заступника

logo
Львівський губернатор хоче нового заступника - главная фотография

 Посада головного медика Львівщини має бути представлена на рівні заступника голови Львівської ОДА. Про це на прес-конференції повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.
 «Я не хотів би, щоб при виборі кандидата на таку важливу посаду ми допустили помилку. Я веду інтенсивний діалог в уряду, що така відповідальна посада повинна бути очолювана людиною, у якої є відповідний статус», – наголосив Михайло Костюк.
 Він додав, що кандидатуру на посаду начальника Головного управління охорони здоров’я у Львівській області ще не подано, однак протягом місяця всі ці процеси має бути завершено.
 Нагадаємо, що управління охорони здоров’я залишається без керівника вже 3,5 місяці - Сергій Федоренко написав заяву про звільнення з посади начальника ГУ МОЗ Львівської ОДА на початку березня цього року.

Оставить свой комментарий: