Львівський антимонопольний комітет продовжує перевіряти готелі на відповідність заявлених зірок та реальних умов проживання." />  Львівський антимонопольний комітет продовжує перевіряти готелі на відповідність заявлених зірок та реальних умов проживання.">  Львівський антимонопольний комітет продовжує перевіряти готелі на відповідність заявлених зірок та реальних умов проживання." />

Львівським готелям прибрали зірочок

logo
Львівським готелям прибрали зірочок - главная фотография

 Львівський антимонопольний комітет продовжує перевіряти готелі на відповідність заявлених зірок та реальних умов проживання. До списку закладів, що додали собі зайвих зірок потрапив і готель «Опера».
 Відтак, Львівське облвідділення Комітету оштрафувало ТОВ «Будівельний Альянс» на 25 тис. грн за недобросовісну конкуренцію. Виявилося, що ТОВ розмістило на вивісці готелю «Опера» інформацію щодо 4-зірковості готелю «Опера». Однак, інформація про те, що категорія готелю «Опера» відповідає чотирьом зіркам є неправдивою та такою, що вводить в оману споживачів, а також може вплинути на наміри споживача придбати послуги саме зазначеного готелю.
 В ході провадження у справі ТОВ «Будівельний Альянс» вжило заходів для припинення порушення, зокрема, фасад готелю «Опера», сайт готелю та рекламні матеріали приведено у відповідність до категорії зірковості (три зірки).

Оставить свой комментарий: