В новому аеропорту імені Данила Галицького відкрито декілька нових напрямків до Риму, Тель-Авіву та Геракліону. Найближчими днями, з 30 червня, б" />  В новому аеропорту імені Данила Галицького відкрито декілька нових напрямків до Риму, Тель-Авіву та Геракліону. Найближчими днями, з 30 червня, б">  В новому аеропорту імені Данила Галицького відкрито декілька нових напрямків до Риму, Тель-Авіву та Геракліону. Найближчими днями, з 30 червня, б" />

Львів відкриється світу

logo
Львів відкриється світу - главная фотография

 В новому аеропорту імені Данила Галицького відкрито декілька нових напрямків до Риму, Тель-Авіву та Геракліону. Найближчими днями, з 30 червня, буде відкрито новий рейс до Риму, з липня працюватиме новий рейс до Тель-Авіву, а також авіарейс Львів-Геракліон.
 У Львові також працюють 2 law-cost перевізники: український «Vizair» та польська кампанія «Eurolot». Зараз ведуться переговори із ще одним дешевим перевізником «Ryanair».
 Нагадаємо, сьогодні з аеропорту здійснюють рейси 13 іноземних та 4 вітчизняних авіаперевізники. Кількість міжнародних напрямків – 18: Москва, Варшава, Неаполь, Відень, Мюнхен, Прага, Стамбул, Тімішоара, Дортмунд, Венеція, Вроцлав, Краків, Салоніки, Хургада, Анталія, Сургут, Тіват, Баку.

Оставить свой комментарий: