Львівська обласна рада звернулася до президента Віктора Януковича з проханням перевірити голову Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка на предмет корупці" />  Львівська обласна рада звернулася до президента Віктора Януковича з проханням перевірити голову Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка на предмет корупці">  Львівська обласна рада звернулася до президента Віктора Януковича з проханням перевірити голову Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка на предмет корупці" />

Від президента вимагають перевірити Львівського губернатора на корупцію

logo
Від президента вимагають перевірити Львівського губернатора на корупцію - главная фотография

 Львівська обласна рада звернулася до президента Віктора Януковича з проханням перевірити голову Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка на предмет корупції. Відповідне звернення було прийняте на сьогоднішній сесії обласної ради. За нього проголосували 70 депутатів із 86 присутніх.
 "Вимагаємо від президента України відсторонити від займаної посади Костюка і забезпечити об'єктивне та безстороннє розслідування корупційних дій пана Костюка під час його перебування на посаді генерального директора "Укрзалізниці" і голови Львівської обласної державної адміністрації", - сказано в зверненні.
 У зверненні також наводяться факти нібито корупційних дій Костюка, взяті з повідомлень місцевих ЗМІ. Зокрема, Костюка звинувачують у причетності до конвертаційних центрів, які діяли на території Львівської, Київської та Дніпропетровської областей і через які було "відмито" понад 1 млрд гривень.

Оставить свой комментарий: