Виділенням коштів на купівлю квитків для чиновників на матчі футбольного чемпіонату зацікавилася Державна фінансова інспекція." />  Виділенням коштів на купівлю квитків для чиновників на матчі футбольного чемпіонату зацікавилася Державна фінансова інспекція.">  Виділенням коштів на купівлю квитків для чиновників на матчі футбольного чемпіонату зацікавилася Державна фінансова інспекція." />

Видачу квитків на Євро-2012 львівським чиновникам перевірить фінінспекція

logo
Видачу квитків на Євро-2012 львівським чиновникам перевірить фінінспекція - главная фотография

 Виділенням коштів на купівлю квитків для чиновників на матчі футбольного чемпіонату зацікавилася Державна фінансова інспекція.
 Нагадаємо, що Львівська міськрада виділила близько 2 млн. грн. з бюджету на купівлю квитків 2 місяці тому. За ці кошти ЛКП «Агенція з підготовки Львова до чемпіонату Європи з футболу» мала б купити в УЄФА квитки на львівській футбол, продати їх охочим з числа чиновників і повернути отримані гроші в міську скарбницю.
Разом з тим, на початку червня, мер Львова Андрій Садовий заявив і про безкоштовні квитки:
 «Як приймаюче місто, ми отримали невелику квоту квитків для того, щоб можна було їх роздати працівникам, відомим людям, що, в принципі, і було зроблено. Кожен квиток є поіменно розписаний, хто його отримав. І, звичайно, ми цей звіт покажемо, тому що на такі запиатння люди захочутиь отримати відповідь», – сказав мер Львова.
 Зазначимо, що голова бюджетної комісії міськради Львова Ярослав Самагальський підтверджує: статутний фонд ЛКП «Агенція з підготовки Львова до чемпіонату Європи з футболу» у квітні дійсно збільшили. Проте кошти ЛКП спрямувало на організаційні потреби для Євро, на квитки для депутатів не дали ані гривні.

Оставить свой комментарий: