Депутати Львівської міської ради підготували проект ухвали про скасування рішення виконкому, яким піднято тарифи на проїзд в електротранспорті." />  Депутати Львівської міської ради підготували проект ухвали про скасування рішення виконкому, яким піднято тарифи на проїзд в електротранспорті.">  Депутати Львівської міської ради підготували проект ухвали про скасування рішення виконкому, яким піднято тарифи на проїзд в електротранспорті." />

Громадський транспорт Львова може подешевшати

logo
Громадський транспорт Львова може подешевшати - главная фотография

 Депутати Львівської міської ради підготували проект ухвали про скасування рішення виконкому, яким піднято тарифи на проїзд в електротранспорті. Про це повідомив Любомир Мельничук, депутат Львівської міської ради від ВО “Свобода”.
За його словами, зараз триває процедура візування проекту ухвали про скасування рішення виконкому.
 “Ми будемо наполягати, щоб питання включили у порядок денний чергового пленарного засідання. А все через те, що ми не вважаємо, що є підстави для підняття тарифу на проїзд в електротранспорті», - зазначив Мельничук.
 Нагадаємо, що один з головних аргументів щодо впровадження нової транспортної мережі — зміна пасажиропотоку на користь електротранспорту. Ротація відбулась і дохід підприємства збільшився. Проте не пройшло кількох місяців, коли можновладці забули про свої твердження і підняли ціни на проїзд.

Оставить свой комментарий: