У прокуратурі Львівської області – кадрові зміни. Зокрема, скорочено кількість заступників прокурора області – з п’яти до чотирьох." />  У прокуратурі Львівської області – кадрові зміни. Зокрема, скорочено кількість заступників прокурора області – з п’яти до чотирьох.">  У прокуратурі Львівської області – кадрові зміни. Зокрема, скорочено кількість заступників прокурора області – з п’яти до чотирьох." />

Львівська прокуратура переживає кадрові зміни

logo
Львівська прокуратура переживає кадрові зміни - главная фотография

 У прокуратурі Львівської області – кадрові зміни. Зокрема, скорочено кількість заступників прокурора області – з п’яти до чотирьох. Зокрема, Ігор Ліуш звільнений з посади заступника прокурора Львівської області і призначений начальником відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Львівської області.
 Нагадаємо, наказом Генпрокурора від 6 червня 2012 року Ігоря Івченка звільнено з посади прокурора Франківського району Львова, Антіна Марушія звільнено з посади прокурора міста Стрия Львівської області, Андрія Затварського – з посади прокурора Старосамбірського району Львівської області. Усіх трьох переведено на іншу роботу в апарат прокуратури області.

Оставить свой комментарий: