Для компенсації затрат на обслуговування, стадіон “Арена Львів” перетворять на універсальну розважальну установу." />  Для компенсації затрат на обслуговування, стадіон “Арена Львів” перетворять на універсальну розважальну установу.">  Для компенсації затрат на обслуговування, стадіон “Арена Львів” перетворять на універсальну розважальну установу." />

Львівську футбольну арену переорієнтують

logo
Львівську футбольну арену переорієнтують - главная фотография

 Для компенсації затрат на обслуговування, стадіон “Арена Львів” перетворять на універсальну розважальну установу. Про це сьогодні заявив директор з експлуатації львівського стадіону Олексій Жуковін на брифінгу у Львові. На його думку, на львівському стадіоні можна проводити ігри двох львівських команд з регбі. Також в спортивному закладі планують проведення різноманітних конференцій та симпозіумів. Велика кількість закладів громадського харчування перетворює стадіон на привабливе місце для молоді.
 Зазначимо, що приблизний річний бюджет утримання арени – 20 млн. гривень. 21 червня УЄФА офіційно передасть «Арену Львів» державі. Також УЄФА профінансує весь дрібний ремонт, який потрібен на стадіоні після проведення трьох євроматчів.

Оставить свой комментарий: