Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, які роботи чекають на місто після закінчення «Євро-2012». В планах львівського голови закінчити ре" />  Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, які роботи чекають на місто після закінчення «Євро-2012». В планах львівського голови закінчити ре">  Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, які роботи чекають на місто після закінчення «Євро-2012». В планах львівського голови закінчити ре" />

Для львівського мера після Євро-2012 робота тільки починається

logo
Для львівського мера після Євро-2012 робота тільки починається - главная фотография

 Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, які роботи чекають на місто після закінчення «Євро-2012». В планах львівського голови закінчити ремонт вул. Городоцької та добудувати трамвай на Сихів. Чиновник також вирішив не відставати від прогресу, та обладнати громадський транспорт GPS навігаторами. За задумом голови, на електронній карті міста можна буде бачити в он-лайн-режимі, де і який автобус, тролейбус, трамвай знаходиться.
 Втім, коли чекати обіцяних покращень Садовий не уточнив. І якщо до Євро-2012 був час відліку, то в питанні подальшої реконструкції його, на жаль, не має.

Оставить свой комментарий: