У Буському районному суді відбулося перше засідання у справі за позовом депутата Львівської облради, голови фракції ВО «Свобода» Ірини Сех проти депутата " />  У Буському районному суді відбулося перше засідання у справі за позовом депутата Львівської облради, голови фракції ВО «Свобода» Ірини Сех проти депутата ">  У Буському районному суді відбулося перше засідання у справі за позовом депутата Львівської облради, голови фракції ВО «Свобода» Ірини Сех проти депутата " />

Львівські свободівці вирішили з’ясовувати стосунки з регіоналами в суді

logo
Львівські свободівці вирішили з’ясовувати стосунки з регіоналами в суді - главная фотография

 У Буському районному суді відбулося перше засідання у справі за позовом депутата Львівської облради, голови фракції ВО «Свобода» Ірини Сех проти депутата від Партії регіонів Ігоря Грещука.
 Нагадаємо, що Ірина Сех через суд вимагає від Ігоря Грещука спростування неправдивої інформації, яку той поширив у ЗМІ, зокрема у статті «Регіонал звинувачує представників «Свободи» у «кришуванні» вирубки лісу». Ігор Грещук звинувачує Ірину Сех та її родину в «розкраданні народного багатства України», «кришуванні незаконного бізнесу з вирубування лісів», «намаганні уникнути відповідальності за злочинні дії», «аферестичному сімейному бізнесі».
  Втім на цей раз розв’язати суперечку не вдалося. Через те, що відповідач не з’явився на слухання справи, суд виніс ухвалу про те, щоб повідомити відповідача про наступне засідання, опублікувавши оголошення в газетах «Урядовий кур’єр» або «Високий замок».

Оставить свой комментарий: