Партія регіонів на парламентських виборах хоче символічно продемонструвати, що вона прийшла до влади надовго." />  Партія регіонів на парламентських виборах хоче символічно продемонструвати, що вона прийшла до влади надовго.">  Партія регіонів на парламентських виборах хоче символічно продемонструвати, що вона прийшла до влади надовго." />

Львівський регіонал, як індикатор впливовості Партії регіонів

logo
Львівський регіонал, як індикатор впливовості Партії регіонів - главная фотография

 Партія регіонів на парламентських виборах хоче символічно продемонструвати, що вона прийшла до влади надовго. З цією метою лідера львівських регіоналів Петра Писарчука мають намір “кинути” на Франківський виборчий округ. Про це заявив сьогодні під час виборчих дебатів Тарас Стецьків, народний депутат України, який збирається балотуватись у тому ж окрузі.
 “У разі перемоги регіонали продемонструють -- якщо Партія регіонів здатна перемагати у столиці Галичини, то вона прийшла надовго, якщо не на вічно”, - повідомив нардеп.
 Зазначимо, що Петра Писарчука всі як один називають серйозним противником. Таким чином Стецьків вважає, що єдиним виходом з цієї ситуації є участь громади у формуванні списків об’єднаної опозиції та вибір достойного опонента.

Оставить свой комментарий: