Міська влада Львова веде переговори, щодо будівництва готелів трьох світових мереж «Шератон», «Маріотт» та «Х'ят»." />  Міська влада Львова веде переговори, щодо будівництва готелів трьох світових мереж «Шератон», «Маріотт» та «Х'ят».">  Міська влада Львова веде переговори, щодо будівництва готелів трьох світових мереж «Шератон», «Маріотт» та «Х'ят»." />

Львівська влада заманює світові мережі готелів до міста

logo
Львівська влада заманює світові мережі готелів до міста - главная фотография

 Міська влада Львова веде переговори, щодо будівництва готелів трьох світових мереж «Шератон», «Маріотт» та «Х'ят». Про це повідомив на прес-конференції міський голова Львова Андрій Садовий. За словами мера, ці мережі хочуть отримати ділянки у центрі міста і це одне з найбільш проблемних питань.
 Втім, де конкретно будуть розміщуватися готелі не відомо. Певні здогадки можна зробити з промови мера. Садовий зазначив, фірма, що хоче будувати готель на Наливайка, не подала в міську раду певні документи, власники готелю «Жорж» перший поверх віддали пі оренду, а в сам готель не вкладають ні копійки. Тобто саме ці території найближчим часом може чекати зміна власника. До них варто віднести і площу, що зараз перебуває під ринком «Добробут», а також ділянку на площі Міцкевича, які Андрій Садовий відніс до сприятливих для бізнесу.

Оставить свой комментарий: