Завтра увесь Львів підтримує збірну України та побажає їй перемоги. Аби футболісти отримали ще більше позитивних емоцій та більше сили вибороти п" />  Завтра увесь Львів підтримує збірну України та побажає їй перемоги. Аби футболісти отримали ще більше позитивних емоцій та більше сили вибороти п">  Завтра увесь Львів підтримує збірну України та побажає їй перемоги. Аби футболісти отримали ще більше позитивних емоцій та більше сили вибороти п" />

У Львові на підтримку збірної організують парад

logo
У Львові на підтримку збірної організують парад - главная фотография

 Завтра увесь Львів підтримує збірну України та побажає їй перемоги. Аби футболісти отримали ще більше позитивних емоцій та більше сили вибороти перемогу, Львів організовує великий парад. Про це повідомили в Медіа-центрі «Україна-2012».
Усіх бажаючих запрошують завтра на 11.45 год до пл. Міцкевича.
 «Враховуючи, що завтра наша національна збірна буде мати наступну гру, ми у Львові завтра в 11.45 год робимо великий парад на пл. Міцкевича і запрошуємо усіх долучитися. Ми хочемо таким чином підтримати свою збірну, щоб вона нас знову потішила добрим результатом», - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
 Нагадаємо, вчора протягом дня львівську фан-зону відвідало 5 тис осіб, а на перегляд матчів у вечірній час прийшло близько 19 тис осіб.

Оставить свой комментарий: