Прокуратура Львівської області скерувала до суду кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови Львівського обласного територіального відділення" />  Прокуратура Львівської області скерувала до суду кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови Львівського обласного територіального відділення">  Прокуратура Львівської області скерувала до суду кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови Львівського обласного територіального відділення" />

Львівський антимонопольщик попався на хабарі

logo
Львівський антимонопольщик попався на хабарі - главная фотография

 Прокуратура Львівської області скерувала до суду кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області. 
 Слідство установило, що посадовець за зменшення нарахованих Комітетом штрафних санкцій за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції вимагав та одержав 5 тис. грн. хабара. На даний час, він перебуває під вартою, на усе його майно в сумі понад 100 тисяч гривень накладено арешт.
 Зазначимо, що відповідальність за такі протиправні діяння передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права обіймати керівні посади на строк до 3 років.

Оставить свой комментарий: