Під час засідання постійної депутатської комісії інженерного господарства транспорту та зв’язку Львівської міськради депутати розглянули звернення щодо во" />  Під час засідання постійної депутатської комісії інженерного господарства транспорту та зв’язку Львівської міськради депутати розглянули звернення щодо во">  Під час засідання постійної депутатської комісії інженерного господарства транспорту та зв’язку Львівської міськради депутати розглянули звернення щодо во" />

У Львові звільненням водіїв займаються депутати

logo
У Львові звільненням водіїв займаються депутати - главная фотография

 Під час засідання постійної депутатської комісії інженерного господарства транспорту та зв’язку Львівської міськради депутати розглянули звернення щодо водія маршрутного таксі, якого сьогодні вже вкотре зафіксували піл час куріння за кермом.
 Як зазначив депутат-свободівець Іван Лещишин, вперше водія цього транспортного засобу впіймали ще в січні цього року, після чого він власноручно написав розписку, що таке більше не повториться. Втім, розписка та увага одного депутата не завадили водію повторно здійснювати порушення. І тепер його поведінку розглядає ціла депутатська комісія, вердикт якої однозначний: звільнити порушника. Затягувати з рішення обранці ен стали, і відповідне звернення було озвучено до присутнього на засідання керівника АТП-4630.

Оставить свой комментарий: