Голова Львівської ОДА Михайло Костюк сьогодні вигнав з наради заступника начальника управління культури ЛОДА Юрія Корчинського і пригрозив йому звільнення" />  Голова Львівської ОДА Михайло Костюк сьогодні вигнав з наради заступника начальника управління культури ЛОДА Юрія Корчинського і пригрозив йому звільнення">  Голова Львівської ОДА Михайло Костюк сьогодні вигнав з наради заступника начальника управління культури ЛОДА Юрія Корчинського і пригрозив йому звільнення" />

Під чиновником Львівської ОДА захиталося крісло

logo
Під чиновником Львівської ОДА захиталося крісло - главная фотография

 Голова Львівської ОДА Михайло Костюк сьогодні вигнав з наради заступника начальника управління культури ЛОДА Юрія Корчинського і пригрозив йому звільненням.
 Чиновник під час засідання Регіональної ради гуманітарного розвитку заступник начальника управління культури ЛОДА Юрій Корчинський мав доповідати про Львівський Музей національно-визвольних змагань, який планують відкрити до Дня Незалежності. Та Юрій Корчинський не зміг відповісти на всі питання Михайла Костюка. Зокрема, на питання, хто фінансуватиме реставраційні роботи будинку.
 «Ви заступник, і ви не готовий? Збирайте папери і можете готувати подання на звільнення», - різко відреагував Костюк.
 Пізніше у коментарі журналістам Михайло Костюк роз’яснив, що Корчинський отримає догану, і згідно з кодексом про працю, буде розглядатися питання про його відповідність займаній посаді.

Оставить свой комментарий: