Катерина Кіт-Садова продала 3% акцій ТРК «Люкс» генеральному директору однойменного холдингу Романові Андрейку. Обговорювана сума операції – від " />  Катерина Кіт-Садова продала 3% акцій ТРК «Люкс» генеральному директору однойменного холдингу Романові Андрейку. Обговорювана сума операції – від ">  Катерина Кіт-Садова продала 3% акцій ТРК «Люкс» генеральному директору однойменного холдингу Романові Андрейку. Обговорювана сума операції – від " />

Львівський мер розпродає свої активи

logo
Львівський мер розпродає свої активи - главная фотография

 Катерина Кіт-Садова продала 3% акцій ТРК «Люкс» генеральному директору однойменного холдингу Романові Андрейку. Обговорювана сума операції – від 3 до 6 млн. грн.
 «Впускати до бізнесу чужу людину – досить ризиковано, тому родина Садових запропонувала мені частину їх акцій. Контрольний пакет залишиться у дружини Андрія - Катерини Кіт-Садової», – розповів Андрейко. 
 Не став приховувати факт фінансової операції і міський голова. За його словами продаж частини акцій пов’язаний з намірами придбати нерухомість. 
 «Це було сімейне рішення, обумовлене нашим побутом. Коли ми з чоловіком поселялись в нашій квартирі на Рудницького, нас було лише троє – ми та наш старший син Іван. Трьох кімнат нам абсолютно вистачало. Сьогодні у нас п’ятеро дітей, двоє з них ходять вже до школи, з нами також живе моя мама та часто приїжджає мій тато. Ми вирішили продати частину сімейного бізнесу і купити будинок. Вже почали шукати. Точно не будемо виїжджати за місто – хочемо, аби це було у Львові», - заявив Андрій Садовий.
 Зазначимо, що телерадіокомпанія «Люкс» працює у Львові з 1994 року, спочатку працювала в режимі радіо «Люкс FM», тепер в структуру входить радіо, однойменний телеканал і загальноукраїнський канал новин «24». Співзасновником компанії є міський голова Львова Андрій Садовий.

Оставить свой комментарий: