Міський голова Львова вимагає від УЄФА рішучих дій стосовно мови трансляції чемпіонатів у фан-зонах. Зокрема, Садовий вважає неприпустимою ситуац" />  Міський голова Львова вимагає від УЄФА рішучих дій стосовно мови трансляції чемпіонатів у фан-зонах. Зокрема, Садовий вважає неприпустимою ситуац">  Міський голова Львова вимагає від УЄФА рішучих дій стосовно мови трансляції чемпіонатів у фан-зонах. Зокрема, Садовий вважає неприпустимою ситуац" />

Львівський мер обурений діями УЄФА

logo
Львівський мер обурений діями УЄФА - главная фотография

 Міський голова Львова вимагає від УЄФА рішучих дій стосовно мови трансляції чемпіонатів у фан-зонах. Зокрема, Садовий вважає неприпустимою ситуацію, що сталося в неділю під час матчу Ірландія – Хорватія.
Трансляція цього матчу, з вини УЄФА, велась російською, а не українською мовою. Тому мер вимагає транслювати матчі у фан-зоні лише українською.
 «Випадок, який стався вчора, коли матч між двома збірними транслювався російською мовою, це неприпустима ситуація. Це те саме, якби у фан-зоні у Гданську транслювали матч німецькою. Прошу УЄФА негайно виправити ситуацію», - наголосив Андрій Садовий.
 Зазначимо, згідно з угодою між містом та УЄФА, саме УЄФА відповідає за трансляцію матчів у фан-зоні. Проте заздалегідь не було повідомлено, що канал «Футбол» транслюватиме другий матч з російським коментарем, адже у попередні дні матчі з того ж каналу були з українським коментарем.

Оставить свой комментарий: