Народний Рух України отримав право на висунення кандидата на одному із мажоритарних округів Львівщини. Таку інформацію було озвучено на засіданн" />  Народний Рух України отримав право на висунення кандидата на одному із мажоритарних округів Львівщини. Таку інформацію було озвучено на засіданн">  Народний Рух України отримав право на висунення кандидата на одному із мажоритарних округів Львівщини. Таку інформацію було озвучено на засіданн" />

НРУ отримав округ для свого кандидата на Львівщині

logo
НРУ отримав округ для свого кандидата на Львівщині - главная фотография

 Народний Рух України отримав право на висунення кандидата на одному із мажоритарних округів Львівщини. Таку інформацію було озвучено на засіданні Політради та Центрального Проводу Народного Руху України в Києві. Стати обранцем від НРУ довірили Андрію Корнату, який являється головою Львівської крайової організації НРУ.
 «Ми розуміємо, що саме за допомогою можливих перебіжчиків з числа мажоритарників влада намагатиметься сформувати більшість в Верховній Раді. Тому на округи Об’єднана опозиція повинна підібрати надійних кандидатів, які б гарантовано перемогли ставлеників влади», – відзначив він, напевно відносячи до надійних кандидатів і себе. 
 Зазначимо, що перемовини щодо визначення кандидатів-мажоритарників від Об’єднаної опозиції перебувають на завершальному етапі, і вже невдовзі громада зможе дізнатися їх прізвища.

Оставить свой комментарий: