Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу стосовно начальника одного з управлінь Львівської обласної державної адміністрації. Пр" />  Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу стосовно начальника одного з управлінь Львівської обласної державної адміністрації. Пр">  Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу стосовно начальника одного з управлінь Львівської обласної державної адміністрації. Пр" />

Підлеглий губернатора Львівщини попався на хабарі

logo
Підлеглий губернатора Львівщини попався на хабарі - главная фотография

 Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу стосовно начальника одного з управлінь Львівської обласної державної адміністрації. Причина таких дій правоохоронців - вимагання та одержання чиновником хабара в розмірі майже 32 тисячі гривень за погодження проектної документації на проведення реконструкції приміщення.
 Дії горе чиновника кваліфікуються за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п`яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.
 Зазначимо, що посадовець ще на свободі, та органом досудового слідства вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному.

Оставить свой комментарий: