Міський голова Львова Андрій Садовий сумнівається в дотриманні закону про державну мовну політику в разі його затвердження. Про це йдеться в пові" />  Міський голова Львова Андрій Садовий сумнівається в дотриманні закону про державну мовну політику в разі його затвердження. Про це йдеться в пові">  Міський голова Львова Андрій Садовий сумнівається в дотриманні закону про державну мовну політику в разі його затвердження. Про це йдеться в пові" />

Львівський мер відмовиться виконувати мовний закон

logo
Львівський мер  відмовиться виконувати мовний закон - главная фотография

 Міський голова Львова Андрій Садовий сумнівається в дотриманні закону про державну мовну політику в разі його затвердження. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міського голови.
 «Для мене є Конституція України, яка говорить, що державною мовою є українська. Крапка. Я не вірю, що цей закон взагалі впроваджуватимуть. Його не для цього приймали. Людей сьогодні не це хвилює. Запитайте в будь-якого російськомовного жителя Східної України, чи йому взагалі потрібен цей закон і такий захист? Або чи існує нині в країні проблема з російською мовою?», - розповів Андрій Садовий.
 За словами мера, ухвалення закону в першому читанні - це спроба розділити країну, а політики, які голосували за цей документ, не мають ані краплі відповідальності перед країною.
 Нагадаємо, що за ухвалення в першому читанні законопроекту № 9073 проголосували 234 депутати за 226 мінімально необхідних.

Оставить свой комментарий: