Українські та польські митні і прикордонні служби почали працювати в режимі чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012»." />  Українські та польські митні і прикордонні служби почали працювати в режимі чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012».">  Українські та польські митні і прикордонні служби почали працювати в режимі чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012»." />

Львівські митники перейшли на режим роботи «Євро-2012»

logo
Львівські митники перейшли на режим роботи «Євро-2012» - главная фотография

 Українські та польські митні і прикордонні служби почали працювати в режимі чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012». Про це повідомили в прес-службі Львівської митниці.
 Контроль здійснюється на базі існуючої інфраструктури пунктів пропуску на території Республіки Польщі. На всіх смугах легкового руху в обох напрямах (в'їзд/виїзд) у безперервний спосіб – в одному місці. Такий спосіб контролю має на меті підвищення рівня виконання службових обов'язків працівниками всіх служб, максимальне скорочення часу та спрощення формальностей. Триватиме спільний контроль до 4 липня 2012 року.
 Зазначимо, що напередодні успішно були проведені тренінги з такого виду контролю, під час них працівники ознайомлювались з місцем оформлення, інфраструктурою пунктів пропуску, технічними та іншими засобами. За результатами попередніх навчань, час контрольних процедур значно скоротився. Досвід, здобутий під час тренінгів, дасть змогу забезпечити відповідні умови для здійснення належного контролю учасників та вболівальників чемпіонату.

Оставить свой комментарий: