Близько 38% жителів Львова не підтримує діяльність міського голови Андрія Садового. Такі дані отримала соціологічна група «Рейтинг», яка опитала " />  Близько 38% жителів Львова не підтримує діяльність міського голови Андрія Садового. Такі дані отримала соціологічна група «Рейтинг», яка опитала ">  Близько 38% жителів Львова не підтримує діяльність міського голови Андрія Садового. Такі дані отримала соціологічна група «Рейтинг», яка опитала " />

Третина львів’ян не підтримує діяльність мера

logo
Третина львів’ян не підтримує діяльність мера - главная фотография

 Близько 38% жителів Львова не підтримує діяльність міського голови Андрія Садового. Такі дані отримала соціологічна група «Рейтинг», яка опитала 2200 респондентів протягом 16 – 26 травня цього року. Разом з тим, якби вибори міського голови відбувались наступної неділі свою перемогу підтвердив би Садовий, за якого готові проголосувати 44% львів’ян. Також по 10% готові проголосувати за Писарчука та Михальчишина, по 3% підтримки мають Гірняк та Кубів. Інших кандидатів підтримали б близько 9% виборців, не підтримали б жодного 5%, не визначилися – 15%.
 Зазначимо, що чинний голова міста втратив найбільше підтримку, порівняно з травнем минулого року - з 52 до 44%, хоча якщо порівнювати з результатами виборів 2010 (42%) його рейтинг у місті залишився практично незмінним.

Оставить свой комментарий: