Лідер об’єднаної опозиції «За Батьківщину» Арсеній Яценюк сьогодні перебуває з візитом на Львівщині. На зустрічі з журналістами політик розповів п" />  Лідер об’єднаної опозиції «За Батьківщину» Арсеній Яценюк сьогодні перебуває з візитом на Львівщині. На зустрічі з журналістами політик розповів п">  Лідер об’єднаної опозиції «За Батьківщину» Арсеній Яценюк сьогодні перебуває з візитом на Львівщині. На зустрічі з журналістами політик розповів п" />

Яценюк на Львівщині розповів про козирі регіоналів

logo
Яценюк на Львівщині розповів про козирі регіоналів - главная фотография

 Лідер об’єднаної опозиції «За Батьківщину» Арсеній Яценюк сьогодні перебуває з візитом на Львівщині. На зустрічі з журналістами політик розповів про чотири кроки, з допомогою яких Партія регіонів планує виграти парламентські вибори у жовтні 2012 року. Разом з тим, ці дані не є секретними. Для їх визначення, за словами Яценюка, потрібно дивитися телеканал «Перший Національний»
Згідно аналізу лідера об’єднаної опозиції, план Партії регіонів на проведення парламентської кампанії складається з чотирьох пунктів:
 Перший пункт – це соціальні ініціативи президента Януковича, які були запущені місяць тому;
 Другий крок – це скасування депутатської недоторканості; 
 Третім кроком регіоналів, на думку Яценюка, є закон про мови, бо, за оцінками Партії регіонів, його прийняття має додати їм в рейтингу від 3 до 5 %;
Четвертим, і головним кроком, є достроковий розпуск парламенту.
 «Вони розуміють, що вони не дотягнуть до 28 жовтня поточного року. Зараз на піку вони хочуть отримати максимальну кількість голосів ще після Євро-2012. І вони думають, що таким чином вони зможуть виграти парламентські вибори. І вся ця історія про дострокові парламентські вибори – це частина технології по фактичному фальшуванню виборчого процесу», – розповів Арсеній Яценюк.

Оставить свой комментарий: