У Львові пройде фестиваль «Львівська рапсодія, присвячений Євро-2012»

logo
У Львові пройде фестиваль «Львівська рапсодія, присвячений  Євро-2012»  - главная фотография

Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» запрошує виконавців і авторів усіх регіонів України в академічному, фольклорному та естрадному жанрах взяти участь у Першому всеукраїнському фестивалі мистецтв «Львівська рапсодія — Євро-2012» у межах проведення чемпіонату Європи з футболу. Про це повідомили у Медіа-центрі «Львів 2012».
Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська рапсодія» проводиться щороку протягом другої декади червня у м. Львові і є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня патріотизму до рідного краю і міста, пропаганді кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.
Заключний гала-концерт лауреатів і гостей мистецького свята відбудеться 16 червня у Львівському палаці мистецтв ім. Г. Хоткевича. Заявки на участь приймаються до 14 червня.
«Пісні для фестивалю можуть бути як прем’єрними, так і річної давності, але на тематику Євро», - розповів голова Львівського обласного відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» Тарас Шіт.
Одним із центральних заходів Фестивалю є Всеукраїнський конкурс, у якому беруть участь професійні виконавці, учні та студенти спеціальних навчальних закладів мистецтва і культури України, аматори. Вік учасників не обмежується.
Заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі та фестивалі «Львівська рапсодія» необхідно надсилати до творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою:01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 22, а/с В-393.
Учасники конкурсу подають такі документи:
заявка — рекомендація на участь у прослуховуванні (перегляді) Всеукраїнського конкурсу (заповнюється органом, який направляє на конкурс, персонально на кожного учасника сольного, групового номеру чи виконавського ансамблю);
творча автобіографія конкурсантів;
дві фотокартки (розміром 6×9).
Нагадаємо, 2011 і 2012 р. р. Фестиваль проводиться у межах підготовки до чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012».

Оставить свой комментарий: