Львівські студенти боряться за українську рекламу

logo
Львівські студенти боряться за українську рекламу - главная фотография

За результатами моніторингу щодо дотримання мовного законодавства у сфері реклами суб’єктами підприємницької діяльності у Львові було виявлено численні факти порушення мовного законодавства та Закону України «Про рекламу». Про це розповіли у МГО «Студентське братство імені Степана Бандери».
Активістами громадської організації виявили факт того що по місту Львову вже протягом 40 днів курсують близько десяти міських маршрутних транспортних засобів з рекламою засобу «Москітол», яка виконана повністю іноземною (російською) мовою.
Згадані транспортні засоби, було виявлено членами Студентського братства імені Степана Бандери на: «23», «32», «41», «43», «17», «34», «29», «217а» маршрутах.
Згідно ст.6 Закону Закону України Про рекламу: «Застосування мови у рекламі здійснюється відповідно до законодавства України про мови». Закон Української радянської соціалістичної республіки «Про мови в Українській РСР» (діючий сьогодні) у Статті 35 вказано: «Тексти офіційних оголошень, повідомлень, плакатів, афіш, реклами і т.ін. виконуються українською мовою».
«Таким чином дане рекламне зображення було нанесено і вже тривалий час експонується на вказаних маршрутах з порушенням законодавства України. Згідно даного питання було надіслано звернення в міську прокуратуру, Львівську міську раду. Очікуємо відповіді», - розповіли у МГО.

Оставить свой комментарий: