У Львові громадські організації зіграють у футбол

logo
У Львові громадські організації зіграють у футбол - главная фотография

Завтра, 26 травня, у Львові відбудеться турнір з міні-футболу. Спортивний захід присвячений міжнародному Дню пам`яті людей, які померли від СНІДу. Проводить турнір Львівська міська громадська організація Центр «Дорога» за підтримки Львівської міської організації Партії регіонів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської організації Партії регіонів.
Зокрема, за звання найкращих футболістів зіграє шість команд. Більшість з них – це організації, які займаються питаннями ВІЛ/СНІД, алко- та наркозалежних людей. Вдруге до турніру долучиться молодіжна футбольна команда Залізничної районної у місті Львові організації Партії регіонів ФК „Регіонал”.
Як розповів організатор змагань, представник ЛМГО Центр "Дорога" Павло Горончак, основна мета такого заходу – привернути увагу до проблеми поширення ВІЛ/СНІД в Україні. А також заохотити молодь до здорового, спортивного способу життя.
Відбудеться турнір у спорткомплексі "Олімпік", що на території ТРК «Південний». Розпочнуться змагання об 11. 00 годині і триватимуть до 17.00 години.
Довідка. Щорічно у третю неділю травня у світі відзначають День пам`яті людей, які померли від СНІДу. У цьому році він припав на 20 травня.


Оставить свой комментарий: