Директор Львівської галереї мистецтв, Герой України Борис Возницький загинув сьогодні вранці у ДТП." />  Директор Львівської галереї мистецтв, Герой України Борис Возницький загинув сьогодні вранці у ДТП.">  Директор Львівської галереї мистецтв, Герой України Борис Возницький загинув сьогодні вранці у ДТП." />

На Львівщині загинув «янгол-охоронець» музеїв і замків

logo
На Львівщині загинув «янгол-охоронець» музеїв і замків - главная фотография

 Директор Львівської галереї мистецтв, Герой України Борис Возницький загинув сьогодні вранці у ДТП. За інформацією ГУ МВС у Львівській області, дорожньо-транспортні пригода сталася на автодорозі між селами Куровичі та Печенія Золочівського району. Борис Возницький їхав за кермом службового автомобіля, коли у нього стався серцевий напад, від чого водій втратив керування та виїхав на смугу зустрічного руху. Там відбулося зіткнення з автобусом «БАЗ». Очевидці автопригоди зазначають, що ще до зіткнення з автобусом, водій «ВАЗу» знаходився у непритомному стані та лежав на кермі.
 Зазначимо, що Возницького називали "янголом-охоронцем" українських музеїв і замків. Починаючи з шістдесятих років минулого століття - він допомагав уберегти від руйнування пам’ятки культури, створював нові експозиції, знаходив гроші для порятунку архітектурних шедеврів.
 Як повідомили у Львівській облдержадміністрації, прощання з Борисом Возницьким планують організувати у палаці Потоцьких у Львові. Після цього планується панахида у церкві Святого Юра. У цей час у ЛОДА відбувається засідання оргкомітету, на якому мають визначитись конкретніше з часом прощання, поховання та іншими організаційними моментами.

Оставить свой комментарий: