Депутати Львівської міської ради на позачерговому засіданні ухвалили звернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою «припинити спекулювання м" />  Депутати Львівської міської ради на позачерговому засіданні ухвалили звернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою «припинити спекулювання м">  Депутати Львівської міської ради на позачерговому засіданні ухвалили звернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою «припинити спекулювання м" />

Львівські депутати просять Януковича не спекулювати на мові

logo
Львівські депутати просять Януковича не спекулювати на мові - главная фотография

 Депутати Львівської міської ради на позачерговому засіданні ухвалили звернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою «припинити спекулювання мовним питанням».
 "Верховна Рада розглядатиме законопроект про мови, авторами якого виступили відомий українофоб Колесніченко та не менш одіозний депутат Ківалов. Тому ми звертаємося до Віктора Януковича як до гаранта Конституції з вимогою не спекулювати мовним питанням", — заявив під час виступу на сесії депутат від ВО "Свобода" Богдан Галайко.
 Нагадаємо, народні депутати від Партії регіонів Сергій Ківалов та Вадим Колесніченко ще минулого року зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про принципи державної мовної політики». У пояснювальній записці, зокрема, зазначається, що в разі ухвалення законопроекту російська мова стане регіональною в 13 адміністративно-територіальних одиницях України.

Оставить свой комментарий: