Львівську область відвідає Міністр оборони України Дмитро Саламатін. Візит посадовця заплановано на п’ятницю, 25 травня." />  Львівську область відвідає Міністр оборони України Дмитро Саламатін. Візит посадовця заплановано на п’ятницю, 25 травня.">  Львівську область відвідає Міністр оборони України Дмитро Саламатін. Візит посадовця заплановано на п’ятницю, 25 травня." />

Військові приглядаються до Львівщини

logo
Військові приглядаються до Львівщини - главная фотография

 Львівську область відвідає Міністр оборони України Дмитро Саламатін. Візит посадовця заплановано на п’ятницю, 25 травня. Про це сьогодні повідомив колишній командувач Західного оперативного командування, а нині заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Юрій Думанський.
 Головне питання, яке розглядатимуть за участі міністра – питання майбутньої дислокації ЗахОК. 
 «У Рівному міністр уже побував, зараз приїде до Львова, подивиться можливості інфраструктури і порядок управління, подивиться Яворівський полігон. Згодом він побуває в Академії сухопутних військ, у 80-му аеромобільному полку і на військовому авіаційному заводі», – повідомив Юрій Думанський. 
 Зазначимо, що в контексті реформування Збройних сил України є кілька варіантів майбутнього розміщення штабу Західного оперативного командування, Львів і Рівне серед них.

Оставить свой комментарий: