Депутати Львівської міськради визнали роботу виконавчого комітету Львівської міськради і міського голови Львова Андрія Садового не задовільною щодо врегул" />  Депутати Львівської міськради визнали роботу виконавчого комітету Львівської міськради і міського голови Львова Андрія Садового не задовільною щодо врегул">  Депутати Львівської міськради визнали роботу виконавчого комітету Львівської міськради і міського голови Львова Андрія Садового не задовільною щодо врегул" />

Львівські депутати визнали незадовільною роботу мера

logo
Львівські депутати визнали незадовільною роботу мера - главная фотография

 Депутати Львівської міськради визнали роботу виконавчого комітету Львівської міськради і міського голови Львова Андрія Садового не задовільною щодо врегулювання ситуації з Грибовицьким сміттєзвалищем. Відповідну ухвалу вони прийняли на засіданні сесії.
 Також ухвала передбачає звернення до голови ЛОДА з проханням надати гарантії щодо виділення земельної ділянки під новий полігон для сміття, вказати конкретні терміни і врешті виділити цю землю. Також було вирішено на наступному засіданні комісії з питань екології заслухати керівника підприємства «Гірхімпром» Івана Зозулю, яке займається розробкою проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.
 Втім, у Садового є шанс відновити довіру, оскілки саме меру Львова доручили здійснювати особистий контроль за виконанням вимог ухвали.

Оставить свой комментарий: