Об’єднана опозиція на Львівщині сформувала координаційну раду. До її складу увійшли керівники обласного штабу та регіональних осередків шести пол" />  Об’єднана опозиція на Львівщині сформувала координаційну раду. До її складу увійшли керівники обласного штабу та регіональних осередків шести пол">  Об’єднана опозиція на Львівщині сформувала координаційну раду. До її складу увійшли керівники обласного штабу та регіональних осередків шести пол" />

Об’єднана опозиція Львова вирішила координувати дії

logo
Об’єднана опозиція Львова вирішила координувати дії - главная фотография

 Об’єднана опозиція на Львівщині сформувала координаційну раду. До її складу увійшли керівники обласного штабу та регіональних осередків шести політичних партій, що входять до Об’єднаної опозиції «Батьківщина»: Степан Кубів (голова ЛОО «Фронт змін», керівник штабу), Роман Ілик (голова ЛОПО ВО «Батьківщина», перший заступник керівника штабу), Андрій Корнат (голова ЛОО НРУ), Ярослав Пітко (голова ЛОО «За Україну»), Олег Бас (голова ЛОО ПРП), Юлія Лукіна (голова ЛОО ПП «Народна самооборона»).
 «Основна мета створення Координаційної ради – це об’єднання зусиль та створення усіх умов для злагодженої роботи тих політичних партій, які спільно братимуть участь у парламентських виборах на основі Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», - зазначив керівник виборчої кампанії Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Віктор Швець. 
 Зазначимо, що на першому засіданні Коордради обмежилися лише визначенням плану подальших дій. Так було визначено відповідальних за роботу із органами державного управління, політичними партіями, громадськими та молодіжними організаціями, соціальною сферою та ін.

Оставить свой комментарий: