Голова Львівської обласної організації Партії регіонів, нардеп Петро Писарчук планує запропонувати місце керівника виборчого штабу на Львівщині міському г" />  Голова Львівської обласної організації Партії регіонів, нардеп Петро Писарчук планує запропонувати місце керівника виборчого штабу на Львівщині міському г">  Голова Львівської обласної організації Партії регіонів, нардеп Петро Писарчук планує запропонувати місце керівника виборчого штабу на Львівщині міському г" />

Львівському меру пропонують очолити виборчий штаб регіоналів

logo
Львівському меру пропонують очолити виборчий штаб регіоналів - главная фотография

 Голова Львівської обласної організації Партії регіонів, нардеп Петро Писарчук планує запропонувати місце керівника виборчого штабу на Львівщині міському голові Львова Андрію Садовому. За словами регіонала, в Андрія Садового склались дуже приятельські стосунки з багатьма високими очільниками партії.
 «Я це можу спостерігати безпосередньо у Києві, де Андрій Іванович подеколи більший регіонал, ніж я. Отож мер Львова має повне моральне право очолити виборчий штаб Партії регіонів у Львові. І це було б чесно До того ж він мене там часто критикує. То хай би на власному прикладі показав, як зробити краще», – зазначив Писарчук.
 Зазначимо, що публічно Садовий не дуже прагне підтримки провладної партії. І в цій ситуації регіонал таки піймав мера Львова в пастку – або публічно та різко відсторонитися, на позбутися необхідних контактів, або ж…очолити штаб.

Оставить свой комментарий: