Фракція ВО «Свобода» в Львівській міській раді ініціює засідання позачергової сесії міськради. З цією метою 42 депутати фракції Всеукраїнського о" />  Фракція ВО «Свобода» в Львівській міській раді ініціює засідання позачергової сесії міськради. З цією метою 42 депутати фракції Всеукраїнського о">  Фракція ВО «Свобода» в Львівській міській раді ініціює засідання позачергової сесії міськради. З цією метою 42 депутати фракції Всеукраїнського о" />

Сміттєві питання у Львові розглянуть на позачерговій сесії

logo
Сміттєві питання  у Львові розглянуть на позачерговій сесії - главная фотография

 Фракція ВО «Свобода» в Львівській міській раді ініціює засідання позачергової сесії міськради. З цією метою 42 депутати фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» звернулися до мера Львова Садового з вимогою скликати позачергову сесію Львівської міської ради у зв’язку із незадовільною ситуацією на Львівському сміттєзвалищі.
Місцеві обранці нагадують, що ще 6 вересня 2011 року відбулася спільна сесія Львівської обласної та міської рад щодо проблеми Грибовицького сміттєзвалища, проте й до досі ні міська влада, ні обласна не вжили жодних заходів щодо її розв’язання.
 «Ще минулого року була напрацьована низка питань: облдержадміністрація та міськвиконком мали визначити ділянку для нового полігону з можливістю влаштування сміттєпереробного комплексу. Окрім цього було звернення до Кабінету Міністрів України з проханням виділити бюджетні призначення для втілення проекту рекультивації міського полігону твердих побутових відходів на території Грибовицької сільської ради Жовківського району з його екологічним окультуренням. Проте й донині ні Садовий, ні облдержадміністрація, ні центральна влада не вжили жодних заходів для розв’язання проблеми довкола сміттєзвалища», - розповідає депутат-свободівець Руслан Кошулинський. 
 Таким чином, 90 депутатів зберуться для розгляду лише одного питання: щодо екологічної ситуації на Львівському міському сміттєзвалищі.

Оставить свой комментарий: