Львівська обласна державна адміністрація обіцяє запустити новій інтернет - сайт." />  Львівська обласна державна адміністрація обіцяє запустити новій інтернет - сайт.">  Львівська обласна державна адміністрація обіцяє запустити новій інтернет - сайт." />

Львівська облдержадміністрація стане прозорішою для громади

logo
Львівська облдержадміністрація стане прозорішою для громади - главная фотография

 Львівська обласна державна адміністрація обіцяє запустити новій інтернет - сайт. Про це під час круглого столу щодо проблематики використання закону «Про доступ до публічної інформації» повідомив завідувач сектору публічної інформації Головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації облдержадміністрації Дмитро Архипович. Він зазначив, що нинішній сайт Львівської ОДА не відповідає сучасним вимогам, тому, коли почав діяти закон про доступ до інформації, було важко розміщувати на ньому нормативно-правові акти. 
Зараз, також, в розробці перебуває і положення про офіційний сайт Львівської облдержадміністрації. Прийняти його мають найближчим часом.
 Нагадаємо, що раніше, відповідним розпорядженням губернатора на 2012 рік, «Львівську газету» визначено офіційним виданням, в якому публікуватимуть нормативно-правові акти Львівської ОДА.

Оставить свой комментарий: