У великій сесійній залі Львівської міської ради частково демонтують систему для голосування. Зроблять це для того, щоб вона не заважала і щоб її " />  У великій сесійній залі Львівської міської ради частково демонтують систему для голосування. Зроблять це для того, щоб вона не заважала і щоб її ">  У великій сесійній залі Львівської міської ради частково демонтують систему для голосування. Зроблять це для того, щоб вона не заважала і щоб її " />

Жертвою Євро-2012 у Львові стане міська ратуша

logo
Жертвою Євро-2012 у Львові стане міська ратуша - главная фотография

 У великій сесійній залі Львівської міської ради частково демонтують систему для голосування. Зроблять це для того, щоб вона не заважала і щоб її не пошкодили під час діяльності медіа-центру, який розміститься саме у сесійному залі ратуші.
 Зі слів Остапа Процика, начальника управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради, підготовчі роботи до монтажу обладнання для роботи медіа центру розпочнуть відразу після наступної сесії ЛМР, яка відбудеться 24 травня.
 «Частково доведеться усунути техніку для голосування. Натомість тут буде розміщено стаціонарні комп'ютери для журналістів, які приходитимуть без власної техніки", - зазначив посадовець. 
 У залі буде забезпечений доступ до інтернету, працюватиме ксерокс, принтер, факс, сканер. Загалом, для журналістів створять близько сотні робочих місць.

Оставить свой комментарий: